KARRIER

Vállalkozásunk az alábbi munkakörökbe keres munkavállalótÁlláslehetőség - Karrier

Építésvezető

Dinamikusan fejlődő vállalat kiemelt bérezéssel, Paksi telephelyre tapasztalattal rendelkező építésvezetőt keres! Orosz nyelvtudás feltétel.

Munkavégzés helye: Magyarország, 7030 Paks, Ipari park

Feladatok
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel, hatóságokkal
  • Az ingatlan kivitelezési projektek előkészítése pontos ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése
  • Építési munkák műszaki, szakmai irányítása
  • A kivitelezés ütemtervnek megfelelő haladásának biztosítása, beavatkozás a kritikus pontokon
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítésére
Elvárások
  • Orosz tárgyalóképes nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség, precíz és felelősségteljes hozzáállás
  • Eredményorientáltság
Előnyt jelent
  • Vezetési hajlandóság
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Azonnali munkakezdés
  • Kiváló kommunikációs képesség
Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szükség esetén utazási költségtérítés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidős
Céginformáció

A 34 éves múltra visszatekintő Bauszer Kft építőipari fővállalkozó keres bővülő csapatába, az induló Paks II. atomerőműhöz kapcsolódóan munkatársat. Társaságunk folyamatosan fejlődik, országos lefedettséggel végzi generálkivitelezői tevékenységét.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a papplaszlo@bauszer.hu email címen.

Projektasszisztens

Feladatok
  • Projekt előkészítése, levelezés, tolmácsolás
  • Megrendelői kapcsolattartás
  • A kiküldött ajánlatok és árajánlatkérések előkészítése, valamint követése
  • Megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Riportok készítése
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás (alapkövetelmény mindkét nyelv tárgyalóképes ismerete)
  • Munkavégzés helye mórahalmi székhelyünk – főállásban
  • Építőipari, műszaki terület iránti érdeklődés, szakmai ismeretek
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Fizetés szakmai tapasztalat és kompetenciák alapján megegyezés szerint
  • Telefon, laptop
  • Vidéki munkavállaló esetén kiemelt munkavállalói szállást biztosítunk

Fényképes önéletrajzzal a papplaszlo@bauszer.hu email címen.